Wejdź do
rywalizacji
o stanowisko
Junior Krypto Trader

Wierzymy w merytokrację, więc jeśli zaakceptujemy Twoją aplikację, weźmiesz udział w trwającym dwa tygodnie konkursie „trading competition”.

Zapewnimy Ci konto transakcyjne, zasilone niewielkim kapitałem oraz dające możliwość handlu na realnym rynku z Twojego domu. Będziemy monitorować Twój trading i zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne tych, którzy będą w stanie wykazać się zyskownością lub robiących największe postępy.
Wszyscy wybrani kandydaci otrzymają szansę dołączenia do naszego wewnętrznego programu szkoleniowego wraz z pełnym mentoringiem naszych doświadczonych traderów.

Następny konkurs
18 października 2019, godz. 8:00

Jeśli poważnie myślisz o karierze tradera na pełen etat, zgłoś się teraz i wypełnij formularz.

1. Zbieramy aplikacje od kandydatów (można aplikować na portalach pracy lub bezpośrednio przez naszą stronę internetową klikając „Aplikuj”).
2. Wybrane osoby zapraszamy na spotkanie informacyjne.
3. Konkurs „Online trading competition” (trwający dwa tygodnie).
4. Rozmowa kwalifikacyjna.
5. Zaakceptowanie lub odrzucenie kandydatury przez zespół Star Beta.

Nie, Star Beta finansuje wszystkie konta biorące udział w konkursie online.

Początek kariery w Star Beta to zawsze praca w naszym biurze, ponieważ uważamy, że czerpiemy to co najlepsze z każdego tradera, budując z nim osobistą relację.
Ze względu na 24-godzinny charakter naszej działalności, doświadczeni traderzy otrzymują zdalny dostęp, aby móc tradować częściowo lub całkowicie z domu.

Wynagrodzenie polega na podziale zysków z tradingu (split) w ujęciu miesięcznym.
Więcej szczegółów otrzymasz na spotkaniu informacyjnym.

Zapewniamy, że jedyne pieniądze, które możesz stracić, to nasze pieniądze. Jako podmiot dokonujący transakcji na własny rachunek (Proprietary trading firm) nie możemy przyjmować depozytów ani zezwalać żadnym z naszych traderów na ponoszenie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe.

Wszyscy nasi traderzy początkowo tradują na rynku kryptowalut.

Nie, jest to część procesu rekrutacyjnego, podczas którego oceniamy potencjał naszych kandydatów. Pełne szkolenie zapewniamy po otrzymaniu stanowiska Junior Krypto Trader w Star Beta.

Z doświadczenia wiemy, że ludzie ze wszystkich środowisk i z różnym wykształceniem mogą stać się świetnymi traderami, więc bez względu na swoje wcześniejsze doświadczenia, prześlij do nas CV i resztę zostaw nam. Rozważamy rzetelnie wszystkie aplikacje!

W Star Beta koncentrujemy się na wynikach, więc akceptujemy zarówno trading tradycyjny jak i w pełni zautomatyzowany. Jeśli Twoje algorytmy będą przynosić zyski możemy je alokować na różnych giełdach za pośrednictwem naszej infrastruktury transakcyjnej. Posiadamy również dane historyczne, które możemy przekazać każdemu, kto chce zbudować automatyczny system transakcyjny.

Wierzymy, że są to najłatwiejsze rynki, na których można się uczyć, ponieważ oferują możliwość dokonywania wielu transakcji dziennie i są obecnie najszybciej rozwijającymi się produktami handlowymi.

Obecnie w Star Beta jest zatrudnionych ponad 80-ciu pełnoetatowych traderów krypto.